UA
Ви переглядаєте YouTube такою мовою: Українська. Змінити мову можна нижче.
You're viewing YouTube in Ukrainian. You can change this preference below.
TestTube
Вітаємо в TestTube – у місці, де народжуються наші ідеї. Тестуйте експериментальні функції, щойно запущені інженерами YouTube, і розкажіть нам про свої враження.
Test tube illustration
 
Допоможіть нам стати кращими
Спробуйте оновлений YouTube

Цей оновлений сайт для ПК забезпечує простіший і зручніший доступ до відео ваших улюблених авторів на YouTube. Ми досі працюємо над ним, однак із нетерпінням чекаємо, коли ви випробуєте його та поділитеся своїми враженнями.

Спробувати новий дизайн
None
Новий формат відео на YouTube
Насолоджуйтеся переглядом відео надзвичайно високої роздільної здатності 4К на YouTube. Ці відео транслюються у форматі 2160p, що робить зображення надзвичайно чітким і виразним. Це дуже зручно як для гри в Minecraft, так і для вивчення нового стилю макіяжу. Щоб знайти такі відео, виконайте пошук на YouTube, а потім виберіть Фільтри > 4K або перегляньте цей список відтворення з вибраними нами відео у форматі 4K.

Якщо ж простого перегляду відео у форматі 4K із роздільною здатністю 3840x2160 вам недостатньо, спробуйте зробити це на швидкості 60 кадрів на секунду. Можливості цих двох найсучасніших технологій об’єднано в кількох відео з цього списку відтворення. Не на всіх пристроях ці функції працюватимуть належним чином, однак на найсучасніших ви отримаєте незабутні враження.

4K!
, щоб додати відео в список "Переглянути пізніше"